Közös erő: Arnold Schwarzenegger és Ralf Moeller együtt szerepel a PARKSIDE új kampányában

28.08.2025 | Budapest

Arnold Schwarzenegger és Ralf Moeller együtt szerepel a PARKSIDE új kampányában

Hollywood és a barkácsolás találkozása: a PARKSIDE barkácsmárka új kampányában Arnold Schwarzenegger és Ralf Moeller először szerepelnek együtt. Kiállva az otthoni barkácsolás mellett, egy adag humorral friss lendületet hoznak a barkácsvilágba. A cél, hogy tapasztalt hobbi és lelkes kezdő barkácsolókat ösztönözzenek arra, hogy saját kezükbe vegyék projektjeiket.

Budapest, 2025. augusztus 28. – Arnold Schwarzenegger és a PARKSIDE egy tökéletes páros. A hollywoodi sztár és a barkácsmárka azonban most új szintre emeli az együttműködését a „YOU GOT THIS”, azaz a „Sikerülni fog!” kampány következő szakaszával. Ezúttal pedig a színész Ralf Moeller is csatlakozik Schwarzeneggerhez, hogy egy humoros reklámfilmben együtt keltsék életre a PARKSIDE szellemiségét.

A reklámfilm itt tekinthető meg.

„Terminátorból motivátor: a PARKSIDE-dal való együttműködés nekem lett kitalálva. Nincs olyan, hogy túl bonyolult barkácsprojekt vagy túl nagy kihívás – csak akaratra van szükség és arra, hogy higgy önmagadban” – mondja Arnold Schwarzenegger.

Most azonban Schwarzenegger nem egyedül testesíti meg az igazi „csináld magad” mentalitást –, a barkácsolás iránti lelkesedésével és szimpatikus megjelenésével Moeller is meggyőző, ha otthoni alkotásról van szó. Régi barátság és közös értékrend köti őket össze, ami tökéletesen illik a praktikus PARKSIDE márkához. A kampány központi üzenete, hogy a PARKSIDE mindenki számára lehetővé teszi, hogy saját műhelyt varázsoljon az otthonába, függetlenül a tapasztalattól vagy a költségvetéstől. A márka célja, hogy bátorítsa az embereket barkácsprojektjeik megvalósítására, legyenek azok kisebbek vagy akár komolyabbak. Nem a tökéletes végeredmény a lényeg, hanem hogy meglegyen a támogatás és a megfelelő szerszámok.

„A barkácsolás tényleg fantasztikus dolog. Saját kézzel létrehozni valamit, és a végén látni a kész végeredményt – ehhez az érzéshez semmi sem fogható. Egy pillanatig sem kellett gondolkodnom, hogy a PARKSIDE kampánya mellé álljak, különösen azért, mert mindig is lelkesedtem a saját kézzel megvalósított dolgokért” – mondja Ralf Moeller.

Martin Alles, a Lidl International márkáért felelős Igazgatósági tagja kiemelte: „Európa egyik legkeresettebb barkácsmárkájaként a PARKSIDE túlmutat a nagy teljesítményű szerszámokon. Megtestesíti azt a bátorságot is, amivel saját magunk birkózunk meg a feladatokkal. Új kampányunk Arnolddal Schwarzeneggerrel és Ralf Moellerrel is azt erősíti, hogy mennyi minden lehetséges, ha hiszel magadban. Mindketten a PARKSIDE szellemiségét testesítik meg – az elszántságot, a lendületet és azt a meggyőződést, hogy mindenki képes megvalósítani a saját elképzeléseit.”

A Lidl áruházakban kapható PARKSIDE márka új kampánya 2025. szeptember 2-án indul, széleskörű médiamegjelenéssel. Többek között kültéri és digitális hirdetések, széleskörű közösségi média aktivitások és televíziós reklámok várhatók.

További tippek és kreatív ötletek a www.parkside-diy.com/hu oldalon találhatóak. 

Sajtókapcsolat

Lidl sajtóosztály
sajto@lidl.hu

Letöltés

Letöltés (358.76 KB)

Megosztás

Egyéb dokumentumok
Tudj meg többet